درباره ما

درباره ما

گروه فنی مهندسی بن با ایده لزوم شکل گیری مجموعهای واحد به عنوان پیمانکار تخصصی در زمینه های مختلف ساختمانی توسط جمعی از مهندسین مجرب و کار آزموده تشکیل و مشغول به فعالیت میباشد. این مجموعه امید دارد با بهره گیری از دانش فنی روز، تکیه بر فناوریهای نوین و همچنین بکارگیری تجربیات و توانمندیهای خود در عرصه مهندسی ساختمان در مسیر تکامل و آبادانی این مرز و بوم گام بردارد. هدف ما اجرا با کیفیت مطلوب، هزینه معقول و در مدت زمان مناسب بوده که با دستیابی به این مهم همواره موفق به جلب رضایت کامل کارفرمایان محترم شده ایم.

چه چیز ما را متفاوت می سازد؟

اجرایی نمودن ایده های نوین

گروه مهندسی بن با بهره گیری از تجربیات خود و نگاه به آینده همواره سعی بر آن داشته تا دانش فنی خود را همگام با پیشرفت دانش جهانی به روز رسانی نموده و در زمینه های مختلف فعالیت خود در بهره گیری از متدهای نوین پیشگام باشد. مسلما دستیابی به این مهم جز با در اختیار داشتن توان بالای مدیریتی و پرسنل کار آزموده در زمینه های طراحی و اجرا مقدور نخواهد بود.

کاهش هزینه اجرا

با توجه به توالی آیتمهای زمینه فعالیت گروه مهندسی بن و قبول مسئولیت کامل طرح و اجرا، در صورت بروز نقایص احتمالی در جریان اجرای پروژه، رفع آنها در اسرع وقت بدون اتلاف زمان و هزینه مازاد توسط این گروه انجام می شود.

کاهش مدت زمان اجرا

کارفرمایان در صورت همکاری با گروه مهندسی بن از اتلاف وقت پس از اتمام قرارداد هر پیمانکار تا استقرار پیمانکار بعدی جلوگیری خواهند نمود و آیتمهای مختلف با برنامه ریزی دقیق، بدون ایجاد وقفه و در مواقعی با همپوشانی یکدیگر به اجرا خواهند رسید.

تعهد، صداقت و امانتداری

ما با پشتوانه دانش در این زمینه قادر به طراحی سازه‌های خاص می‌باشیم و مدعی طراحی سازه نقشه‌های پیچیده و غیر معمول معماری مطابق آیین‌نامه‌های روز ایران و جهان می‌باشیم. ضمنا این گروه آمادگی کنترل محاسبات انجام شده و اعلام نقطه نظرات یا اشکلات احتمالی را دارد.